
calcActive())">
4 990,58 €
HT:
4 158,82 €
4 242,00 €
HT:
3 535,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029074
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Altek Plunjer membraanpomp P260, NBR (P260)
De Altek Plunjer membraanpomp P260, NBR (P260) is een krachtige en betrouwbare pomp voor diverse landbouwtoepassingen. Met een maximale opbrengst van 260 liter per minuut en een druk van 15 bar, is deze pomp ideaal voor het verwerken van gewasbeschermingsmiddelen en andere vloeistoffen.
De pomp is uitgerust met een M 1 3/8" 6 splines ingaande as en aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde, waardoor hij eenvoudig te installeren is. Met een toerental van 540 omw/min en een compacte afmeting van 316 x 264 x 360 mm, is deze pomp efficiënt en gemakkelijk te gebruiken.
De Altek P260 is voorzien van NBR-membraan en heeft een korte stomp 1 3/8" 6 splines met olie-expansievat. De AS30 druk-Ø en 2" zuig-Ø zorgen voor een optimale prestatie. Deze pomp is ontworpen voor duurzaamheid en betrouwbaarheid, zelfs onder zware omstandigheden.
Kies voor de Altek Plunjer membraanpomp P260, NBR (P260) voor hoogwaardige prestaties en betrouwbaarheid in uw landbouwactiviteiten.
Caractéristiques
| Marque | Altek |
|---|---|
| Ingaande as | M 1 3/8" 6 splines |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | M 1 3/8" 6 splines |
| Druk (bar) | 15 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 260 |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Druk-Ø (mm) | AS30 |
| Zuig-Ø (mm) | 2" / Ø 67 |
| Uitvoering | P260, NBR met doorgaande as, korte stomp 1 3/8" 6 splines met olie-expansievat |
| Diepte x breedte x hoogte (mm) | 316 x 264 x 360 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 990,58 €
HT:
4 158,82 €
4 242,00 €
HT:
3 535,00 €
HT:
