
calcActive())">
1 473,74 €
HT:
1 228,12 €
1 252,68 €
HT:
1 043,90 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029089
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Comet Plunjer membraanpomp (YA 75)
De Comet Plunjer membraanpomp (YA 75) is een krachtige en betrouwbare pomp voor diverse toepassingen in de landbouw. Met een maximale druk van 50 bar en een indrukwekkende opbrengst van 68 liter per minuut, is deze pomp ideaal voor het verwerken van gewasbeschermingsmiddelen en meststoffen. De pomp heeft een toerental van 650 omwentelingen per minuut en is uitgevoerd met een M 1 3/8" 6 splines ingaande as en aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde. De Druk-Ø is G 1/2" F en de Zuig-Ø is G 1" F. De YA 75 uitvoering met NBR en doorgaande as zorgt voor een lange levensduur en betrouwbare prestaties. Referentienummer: 30034-00001, 6116000100. Upgrade je landbouwuitrusting met de Comet Plunjer membraanpomp voor efficiënte en effectieve pomptoepassingen.
Caractéristiques
| Marque | Comet |
|---|---|
| Ingaande as | M 1 3/8" 6 splines |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | M 1 3/8" 6 splines |
| Druk (bar) | 50 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 68 |
| Toerental (omw./min.) | 650 |
| Druk-Ø (mm) | G 1/2" F |
| Zuig-Ø (mm) | G 1" F |
| Uitvoering | YA 75, NBR, met doorgaande as |
| Referentienr. | 30034-00001, 6116000100 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 473,74 €
HT:
1 228,12 €
1 252,68 €
HT:
1 043,90 €
HT:
