
calcActive())">
3 647,86 €
HT:
3 039,88 €
3 100,68 €
HT:
2 583,90 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029095
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Comet Membranpumpe IDS 1701 AS NBR - Druk: 50 bar, Opbrengst: 166 l/min.
De Comet Membranpumpe IDS 1701 AS NBR is dé krachtpatser die je nodig hebt voor al je gewasbeschermingsbehoeften. Met een indrukwekkende druk van 50 bar en een opbrengst van 166 liter per minuut, is deze pomp perfect voor het efficiënt besproeien van je gewassen. De in- en uitgaande as zijn beide M 1 3/8" met 6 tanden, waardoor je verzekerd bent van een stevige verbinding. De pomp is uitgevoerd in IDS 1701 AS NBR en wordt geleverd met een referentienummer van 30037-00003, 6119000300. Met een toerental van 550 omwentelingen per minuut en een zuigdiameter van 45 mm, is deze pomp een betrouwbare partner in het beschermen van je gewassen. Upgrade vandaag nog naar de Comet Membranpumpe IDS 1701 AS NBR en ervaar het verschil in efficiëntie en prestaties!
Caractéristiques
| Marque | Comet |
|---|---|
| Ingaande as | M 1 3/8" 6 Zähne |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | M 1 3/8" 6 Zähne |
| Druk (bar) | 50 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 166 |
| Toerental (omw./min.) | 550 |
| Druk-Ø (mm) | 3 x Ø 10 1 x G 3/4" F |
| Zuig-Ø (mm) | 45 |
| Uitvoering | IDS 1701 AS, NBR, mit Durchtrieb M 1 3/8" 6 Zähne |
| Referentienr. | 30037-00003, 6119000300 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 647,86 €
HT:
3 039,88 €
3 100,68 €
HT:
2 583,90 €
HT:
