
calcActive())">
1 508,95 €
HT:
1 257,46 €
1 282,61 €
HT:
1 068,84 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029098
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / UDOR Zuigermembraanpomp ZETA 170 TS2C - Max. opbrengst: 170 l/min.
De UDOR Zuigermembraanpomp ZETA 170 TS2C is de perfecte keuze voor jouw landbouwbehoeften. Met een indrukwekkende maximale opbrengst van 170 liter per minuut en een druk van 20 bar, levert deze pomp topprestaties. De in- en uitgaande as hebben beide een M 1 3/8" 6 splines aansluiting, waardoor installatie een eitje is. Met een toerental van 550 omw/min en een zuig-Ø van G 1 1/2" / Ø 40mm, is deze ZETA 170 TS2C pomp van GREENTECH echt een krachtpatser. Vergeet niet de aanbevolen Udor Lube 40W Premium pompolie te gebruiken voor optimale prestaties. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de UDOR Zuigermembraanpomp ZETA 170 TS2C!
Caractéristiques
| Marque | Udor |
|---|---|
| Ingaande as | M 1 3/8" 6 splines |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | M 1 3/8" 6 splines |
| Druk (bar) | 20 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 170 |
| Toerental (omw./min.) | 550 |
| Druk-Ø (mm) | G 1 1/4" / Ø 25 mm |
| Zuig-Ø (mm) | G 1 1/2" / Ø 40mm |
| Uitvoering | ZETA 170 TS2C, GREENTECH, met doorgaande as M 1 3/8" 6 tanden |
| Extra informatie | Aanbevolen olie van de fabrikant: Udor Lube 40W Premium pompolie Alternatieve olie: 30W of 15W-40 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 508,95 €
HT:
1 257,46 €
1 282,61 €
HT:
1 068,84 €
HT:
