
calcActive())">
1 909,22 €
HT:
1 591,02 €
1 622,84 €
HT:
1 352,37 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029104
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / UDOR Zuigermembraanpomp ZETA 230 TS2C - Max. opbrengst: 228 l/min.
De UDOR Zuigermembraanpomp ZETA 230 TS2C is een krachtige pomp met een maximale opbrengst van 228 liter per minuut. Met een druk van 20 bar en een toerental van 550 omwentelingen per minuut is deze pomp ideaal voor diverse toepassingen. De in- en uitgaande as hebben beide een M 1 3/8" aansluiting met 6 splines, terwijl de druk-Ø 38 mm en de zuig-Ø 50 mm zijn. De ZETA 230 TS2C is uitgevoerd met een doorgaande as M 1 3/8" 6 tanden en wordt geleverd met de aanbevolen Udor Lube 40W Premium pompolie. Met deze betrouwbare en efficiënte pomp ben je verzekerd van optimale prestaties in jouw landbouwactiviteiten. Bestel de UDOR Zuigermembraanpomp ZETA 230 TS2C vandaag nog en ervaar het gemak van hoogwaardige kwaliteit!
Caractéristiques
| Marque | Udor |
|---|---|
| Ingaande as | M 1 3/8" 6 splines |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | M 1 3/8" 6 splines |
| Druk (bar) | 20 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 228 |
| Toerental (omw./min.) | 550 |
| Druk-Ø (mm) | G 1 1/2" / Ø 38 mm |
| Zuig-Ø (mm) | G 2" / Ø 50 mm |
| Uitvoering | ZETA 230 TS2C, GREENTECH, met doorgaande as M 1 3/8" 6 tanden |
| Extra informatie | Aanbevolen olie van de fabrikant: Udor Lube 40W Premium pompolie Alternatieve olie: 30W of 15W-40 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 909,22 €
HT:
1 591,02 €
1 622,84 €
HT:
1 352,37 €
HT:
