
calcActive())">
2 125,26 €
HT:
1 771,05 €
1 806,47 €
HT:
1 505,39 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029105
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / UDOR Zuigermembraanpomp ZETA 260 TS2C, 256 l/min, 20 bar
Op zoek naar een krachtige en betrouwbare zuigermembraanpomp voor jouw landbouwactiviteiten? De UDOR Zuigermembraanpomp ZETA 260 TS2C is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende maximale opbrengst van 256 liter per minuut en een druk van 20 bar, is deze pomp ideaal voor diverse toepassingen. De pomp is uitgerust met een M 1 3/8" 6 splines ingaande as en aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde, waardoor hij gemakkelijk te installeren is. Met een toerental van 550 omw/min en een robuuste constructie is deze pomp ontworpen voor optimale prestaties en duurzaamheid. De ZETA 260 TS2C is voorzien van GREENTECH technologie en wordt geleverd met een doorgaande as M 1 3/8" 6 tanden. Vertrouw op de UDOR Zuigermembraanpomp ZETA 260 TS2C voor al jouw pomptoepassingen. Vergeet niet de aanbevolen Udor Lube 40W Premium pompolie te gebruiken voor optimale werking.
Caractéristiques
| Marque | Udor |
|---|---|
| Ingaande as | M 1 3/8" 6 splines |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | M 1 3/8" 6 splines |
| Druk (bar) | 20 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 256 |
| Toerental (omw./min.) | 550 |
| Druk-Ø (mm) | G 1 1/2" / Ø 38 mm |
| Zuig-Ø (mm) | G 2" / Ø 50 mm |
| Uitvoering | ZETA 260 TS2C, GREENTECH, met doorgaande as M 1 3/8" 6 tanden |
| Extra informatie | Aanbevolen olie van de fabrikant: Udor Lube 40W Premium pompolie Alternatieve olie: 30W of 15W-40 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 125,26 €
HT:
1 771,05 €
1 806,47 €
HT:
1 505,39 €
HT:
