
calcActive())">
207,28 €
HT:
172,73 €
176,18 €
HT:
146,82 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029257
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Motor BMP 50 D=25 mm - Max. toerental: 1150 omw/min.
De Motor BMP 50 D=25 mm is een krachtige motor met een maximale toerental van 1150 omwentelingen per minuut. Met een vermogen van 10,0 kW en een drukverschil van 140 bar is deze motor ideaal voor gebruik in combinatie met de Annovi Reverberi plunjer membraanpompen. De motor heeft een compact ontwerp met een asdiameter van 25 mm en een lengte van 137 mm. Met een draaimoment van maximaal 100 Nm en een volumestroom van maximaal 60 l/min zorgt deze motor voor een efficiënte werking. De Motor BMP 50 D=25 mm is voorzien van aansluitingen van G 1/2" en BSP 1/2" en is geschikt voor gebruik met een ingangsdruk van 165 bar. Upgrade jouw Annovi Reverberi pomp met deze hoogwaardige motor voor optimale prestaties in de landbouwsector.
Caractéristiques
| Aansluiting | G 1/2" |
|---|---|
| Max. toerental (omw./min.) | 1150 |
| Vermogen max. (kW) | 10,0 |
| Drukverschil (bar) | 140 |
| Ingangsdruk (bar) | 165 |
| L (mm) | 137 |
| L1 (mm) | 7 |
| As-Ø (mm) | 25 |
| Referentienr.-S.A.M. hydrauliek | BGE 50 |
| Referentienr.-Danfoss | 11185771 |
| Slagvolume (m³) | 51,7 |
| Draaimoment max. (Nm) | 100 |
| Aansluiting A-B (BSP) | 1/2" |
| Volumestroom max. (l/min) | 60 |
| Lekolieaansluiting | G 1/4" |
| Afb. nr. | 1 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
207,28 €
HT:
172,73 €
176,18 €
HT:
146,82 €
HT:
