
calcActive())">
2 930,47 €
HT:
2 442,06 €
2 490,90 €
HT:
2 075,75 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029369
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Annovi Reverberi Plunjer membraanpomp AR 215 bp C/C, 219,1 l/min, 20 bar
De Annovi Reverberi Plunjer membraanpomp AR 215 bp C/C is de krachtpatser die je nodig hebt voor al je pompbehoeften. Met een indrukwekkende maximale opbrengst van 219,1 liter per minuut en een druk van 20 bar, is deze pomp perfect voor het efficiënt verwerken van vloeistoffen. De AR 215 bp C/C is uitgevoerd met Blue Flex en een doorgaande as van 1 3/8" met 6 spline, waardoor hij duurzaam en betrouwbaar is. Met een toerental van 550 omwentelingen per minuut, een zuig-Ø van 50 mm en een druk-Ø van 35 mm, voldoet deze pomp aan al je eisen. De ingaande as van 1 3/8" 6 spline zorgt voor een eenvoudige installatie. Vertrouw op de Annovi Reverberi AR 215 bp C/C voor al je pomptaken en ervaar de kwaliteit en prestaties waar je op kunt rekenen.
Caractéristiques
| Marque | Annovi Reverberi |
|---|---|
| Uitvoering | AR 215 bp C/C, Blue Flex met doorgaande as 1 3/8", 6 spline |
| Max. opbrengst (l/min.) | 219,1 |
| Druk (bar) | 20 |
| Toerental (omw./min.) | 550 |
| Zuig-Ø (mm) | 50 |
| Druk-Ø (mm) | 35 |
| Ingaande as | 1 3/8" 6 spline |
| Referentienr. | 31854 |
| Aftakasaansluiting (inch) | 1 3/8" 6 spline |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 930,47 €
HT:
2 442,06 €
2 490,90 €
HT:
2 075,75 €
HT:
