
calcActive())">
38,62 €
HT:
32,18 €
32,82 €
HT:
27,35 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51030408
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Tecomec 3-Wege Kugelhahn IG 1" - PP, 16 bar, 60°C
De Tecomec 3-Wege Kogelkraan is een betrouwbare keuze voor jouw beregeningssysteem. Met een maximale werkdruk van 16 bar en een temperatuurbestendigheid tot 60°C, biedt deze kraan duurzame prestaties. De kraan is gemaakt van hoogwaardig PP-materiaal en heeft een 3-weg ontwerp voor efficiënte doorstroming. Met een IG 1" aansluiting en handige draadinzetstukken voor eenvoudige bevestiging, is deze kraan praktisch in gebruik. Met een compact ontwerp van 98.5 mm lang en 73 mm breed past deze kraan gemakkelijk in jouw beregeningssysteem. Kies voor kwaliteit en functionaliteit met de Tecomec 3-Wege Kogelkraan voor optimale irrigatie.
Caractéristiques
| Marque | Tecomec |
|---|---|
| Draad (BSP) | 1" |
| Druk (bar) | 16 |
| L (mm) | 98.5 |
| A (mm) | 73 |
| B (mm) | 42 |
| Max. werkdruk (bar) | 16 |
| C (mm) | 53 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 69 |
| Type | 1 |
| Materiaal / oppervlakte | PP |
| Bevestiging inschroefdraad | 2 x M8 |
| Aansluitwijze | IG 1" |
| Type ventiel | 3-Wege |
| H (mm) | 46.5 |
| O (mm) | 20 |
| P (mm) | 37 |
| T (mm) | 25 |
| Q (mm) | M8 |
| G (mm) | 23 |
| Temperatuur (°C) | 60 |
| F (inch) | 1" |
| N (mm) | 25 |
| Uitvoering | Ventil mit Dauerdurchfluss |
| M (mm) | 47 |
| Beschrijving | Met draadinzetstuk voor bevestiging |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
38,62 €
HT:
32,18 €
32,82 €
HT:
27,35 €
HT:
