
calcActive())">
58,51 €
HT:
48,76 €
49,74 €
HT:
41,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51030410
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Tecomec 3-Wege Kugelhahn IG 1 1/4" - PP, 10 bar, 60°C
De Tecomec 3-Wege Kogelkraan is een betrouwbare keuze voor jouw beregeningssysteem. Met een maximale werkdruk van 10 bar en een temperatuurbestendigheid tot 60°C, biedt deze kraan duurzame prestaties. De kraan is gemaakt van hoogwaardig PP-materiaal en heeft een 3-weg ontwerp voor efficiënte doorstroming. Met een IG 1 1/4" aansluiting en handige draadinzetstukken voor eenvoudige bevestiging, is deze kogelkraan een essentieel onderdeel van jouw irrigatiesysteem. Met een compact ontwerp en solide constructie is deze kraan een slimme investering voor langdurig gebruik. Maak jouw beregeningssysteem compleet met de Tecomec 3-Wege Kogelkraan!
Caractéristiques
| Marque | Tecomec |
|---|---|
| Draad (BSP) | 1 1/4" |
| Druk (bar) | 10 |
| L (mm) | 108.5 |
| A (mm) | 80 |
| B (mm) | 42 |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| C (mm) | 50 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 82 |
| Type | 1 |
| Materiaal / oppervlakte | PP |
| Bevestiging inschroefdraad | 2 x M8 |
| Aansluitwijze | IG 1 1/4" |
| Type ventiel | 3-Wege |
| H (mm) | 53.5 |
| O (mm) | 20 |
| P (mm) | 43 |
| T (mm) | 26 |
| Q (mm) | M8 |
| G (mm) | 25 |
| Temperatuur (°C) | 60 |
| F (inch) | 1 1/4" |
| N (mm) | 25 |
| Uitvoering | Ventil mit Dauerdurchfluss |
| M (mm) | 53.5 |
| Beschrijving | Met draadinzetstuk voor bevestiging |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
58,51 €
HT:
48,76 €
49,74 €
HT:
41,45 €
HT:
