
calcActive())">
88,26 €
HT:
73,55 €
75,02 €
HT:
62,52 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51030418
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Tecomec 3-Wege Kugelhahn IG 2" - Max. werkdruk 10 bar
De Tecomec 3-Wege Kogelkraan IG 2" is een betrouwbare keuze voor jouw beregeningssysteem. Met een maximale werkdruk van 10 bar en gemaakt van duurzaam PP-materiaal, is deze kraan ontworpen om lang mee te gaan. De kraan heeft een 3-weg ontwerp en een IG 2" aansluiting, waardoor hij eenvoudig te installeren is. Met een temperatuurbestendigheid tot 60°C en een ventiel met permanente doorstroming, is deze kraan geschikt voor verschillende toepassingen. Met zijn compacte afmetingen van 148.5 x 110 x 75 mm past hij gemakkelijk in jouw beregeningssysteem. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de Tecomec 3-Wege Kogelkraan IG 2".
Caractéristiques
| Marque | Tecomec |
|---|---|
| Draad (BSP) | 2" |
| Druk (bar) | 10 |
| L (mm) | 148.5 |
| A (mm) | 110 |
| B (mm) | 75 |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| C (mm) | 75 |
| D (mm) | 25 |
| E (mm) | 115 |
| Type | 2 |
| Materiaal / oppervlakte | PP |
| Bevestiging inschroefdraad | 3 x M8 |
| Aansluitwijze | IG 2" |
| Type ventiel | 3-Wege |
| H (mm) | 73 |
| O (mm) | 43 |
| P (mm) | 51 |
| T (mm) | 30 |
| Q (mm) | M8 |
| G (mm) | 30 |
| Temperatuur (°C) | 60 |
| F (inch) | 2" |
| N (mm) | 78 |
| Uitvoering | Ventil mit Dauerdurchfluss |
| M (mm) | 81 |
| Beschrijving | Met draadinzetstuk voor bevestiging |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
88,26 €
HT:
73,55 €
75,02 €
HT:
62,52 €
HT:
