
calcActive())">
5,92 €
HT:
4,93 €
5,03 €
HT:
4,19 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51030567
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Bogen 90°, IG 1 1/4" x AG 1 1/4", PP, Ø 53mm
Op zoek naar hoogwaardige bochten voor jouw beregeningssysteem? Deze 90° boog, met een binnendraad van 1 1/4" en een buitendraad van 1 1/4", is precies wat je nodig hebt. Gemaakt van duurzaam PP en met een diameter van 53mm, is deze boog perfect voor het soepel leiden van water in jouw systeem. Met een hoek van 90° en afmetingen van 50mm x 25mm x 24mm past deze boog naadloos in jouw leidingsysteem. Bestel vandaag nog en optimaliseer jouw beregeningstechniek met deze hoogwaardige boog!
Caractéristiques
| Matériel | PP |
|---|---|
| Binnendraad (inch) | 1 1/4" |
| Buitendraad (inch) | 1 1/4" |
| Hoek (graden) | 90° |
| M (inch) | 1 1/4" |
| A (mm) | 53 |
| B (mm) | 50 |
| H (mm) | 25 |
| H1 (mm) | 24 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5,92 €
HT:
4,93 €
5,03 €
HT:
4,19 €
HT:
