
calcActive())">
5,94 €
HT:
4,95 €
5,05 €
HT:
4,21 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51030568
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Bogen 90°, IG 1 1/2" x AG 1 1/2", PP, 90°, 57mm, 52,5mm
Op zoek naar hoogwaardige bochten voor jouw beregeningssysteem? Dan zijn de Bogen 90°, IG 1 1/2" x AG 1 1/2", PP, precies wat je nodig hebt. Met een hoek van 90° en gemaakt van duurzaam PP-materiaal, zijn deze bochten van topkwaliteit. De buitendraad en binnendraad hebben beide een grootte van 1 1/2", terwijl de afmetingen van de bocht zelf 57mm x 52,5mm zijn. Dankzij de stevige constructie zijn deze bochten betrouwbaar en gaan ze lang mee. Voeg deze bochten toe aan je beregeningssysteem en geniet van een efficiënte en effectieve irrigatie.
Caractéristiques
| Matériel | PP |
|---|---|
| Binnendraad (inch) | 1 1/2" |
| Buitendraad (inch) | 1 1/2" |
| Hoek (graden) | 90° |
| M (inch) | 1 1/2" |
| A (mm) | 57 |
| B (mm) | 52,5 |
| H (mm) | 25 |
| H1 (mm) | 24 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5,94 €
HT:
4,95 €
5,05 €
HT:
4,21 €
HT:
