
calcActive())">
4,93 €
HT:
4,11 €
4,19 €
HT:
3,49 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51030569
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Bocht 90°, IG 2" x AG 2", PP, 90°, 2" x 2"
Op zoek naar een stevige bocht voor jouw beregeningssysteem? Dan is deze Bocht 90°, IG 2" x AG 2", gemaakt van hoogwaardig PP-materiaal, precies wat je nodig hebt. Met een hoek van 90° en zowel een binnen- als buitendraad van 2", past deze bocht perfect in jouw systeem. Met afmetingen van 66 mm (M), 62,5 mm (A), 28 mm (H) en 27 mm (H1) is deze bocht niet alleen functioneel, maar ook praktisch in gebruik. Voeg deze bocht toe aan je winkelwagen en optimaliseer jouw beregeningstechniek vandaag nog!
Caractéristiques
| Matériel | PP |
|---|---|
| Binnendraad (inch) | 2" |
| Buitendraad (inch) | 2" |
| Hoek (graden) | 90° |
| M (inch) | 2" |
| A (mm) | 66 |
| B (mm) | 62,5 |
| H (mm) | 28 |
| H1 (mm) | 27 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4,93 €
HT:
4,11 €
4,19 €
HT:
3,49 €
HT:
