
calcActive())">
1 823,81 €
HT:
1 519,84 €
1 550,23 €
HT:
1 291,86 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032203
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp B - 1450 omw./min., as Ø: 28 mm
De Hertell Vacuümpomp B is een krachtige toevoeging aan jouw mestverwerkingssysteem. Met een toerental van 1450 omwentelingen per minuut en een stevige cilindrische as met een diameter van 28 mm, levert deze pomp betrouwbare prestaties. De pomp heeft een rechtsdraaiende draairichting en is ontworpen met afmetingen die perfect passen bij jouw behoeften: A: 260 mm, B: 175 mm, C: 2", D: 398 mm, E: 142 mm, As-Ø: 28 mm, Type: B2200, I: 28 mm, F: 105 mm, H: 144 mm, J: 265 mm, G: 42 mm. Met een uitvoering van 1450 omwentelingen per minuut en een asdiameter van 28 mm, is deze vacuümpomp een betrouwbare keuze voor efficiënte mestverwerking.
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | B |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 28 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1450 |
| Draairichting | Rechts |
| A (mm) | 260 |
| B (mm) | 175 |
| C (mm) | 2" |
| D (mm) | 398 |
| E (mm) | 142 |
| As-Ø (mm) | 28 |
| Type | B2200 |
| I (mm) | 28 |
| F (mm) | 105 |
| H (mm) | 144 |
| J (mm) | 265 |
| G (mm) | 42 |
| Uitvoering | 1.450 omw./min., as Ø: 28 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 823,81 €
HT:
1 519,84 €
1 550,23 €
HT:
1 291,86 €
HT:
