
calcActive())">
1 833,72 €
HT:
1 528,10 €
1 558,66 €
HT:
1 298,88 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032206
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp KD 540 omw/min 5000 l/min 60mm.
De Hertell Vacuümpomp KD 540 is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 5000 liter per minuut en een aansluiting van 60 mm, is deze vacuümpomp een betrouwbare partner in jouw agrarische werkzaamheden. De KD-serie staat bekend om zijn kwaliteit en duurzaamheid, met aandrijving van 1 3/8" en 6 splines. Met een toerental van 540 omwentelingen per minuut en een linksdraaiende draairichting, is deze pomp ontworpen voor optimale prestaties. De compacte afmetingen van 169,5 mm (L) x 675 mm (A) x 475 mm (B) maken hem gemakkelijk te integreren in jouw systeem. De Hertell Vacuümpomp KD 540: betrouwbaarheid en kracht in één.
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 5000 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| L (mm) | 169,5 |
| A (mm) | 675 |
| B (mm) | 475 |
| C (mm) | 80 |
| D (mm) | 16 |
| E (mm) | 88 |
| K (mm) | 115 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 260 |
| F (mm) | 410 |
| H (mm) | 240 |
| O (mm) | 30 |
| G (mm) | 290 |
| N (mm) | 31 |
| Uitvoering | KD-5.000 540 omw./min. Aansluiting: 60 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 833,72 €
HT:
1 528,10 €
1 558,66 €
HT:
1 298,88 €
HT:
