
calcActive())">
2 299,84 €
HT:
1 916,53 €
1 954,86 €
HT:
1 629,05 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032208
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp KD - Capaciteit: 6500 l/min.
De Hertell Vacuümpomp KD met een indrukwekkende capaciteit van 6500 liter per minuut is een krachtpatser in zijn klasse. Met een aandrijving van 1 3/8" en 6 splines, draait deze pomp met een toerental van 1000 omwentelingen per minuut in de linkse richting. De aansluiting van 60 mm zorgt voor een efficiënte werking. Met afmetingen van 710 mm (L) x 490 mm (B) x 95 mm (C) past deze pomp perfect in jouw mestverwerkingssysteem. De Hertell Vacuümpomp KD is uitgerust met een veiligheidsventiel van 1 1/2" voor optimale bescherming. Kies voor betrouwbaarheid en prestaties met de Hertell Vacuümpomp KD-6.500.
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 6500 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| L (mm) | 200 |
| A (mm) | 710 |
| B (mm) | 490 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| K (mm) | 130 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| O (mm) | 34 |
| G (mm) | 340 |
| N (mm) | 35 |
| Uitvoering | KD-6.500 1.000 omw./min. Aansluiting: 60 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 299,84 €
HT:
1 916,53 €
1 954,86 €
HT:
1 629,05 €
HT:
