
calcActive())">
2 270,09 €
HT:
1 891,74 €
1 929,58 €
HT:
1 607,98 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032209
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp KD-8.00 8000 l/min 540 omw/min 80 mm.
De Hertell Vacuümpomp KD-8.00 is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 8000 liter per minuut en een toerental van 540 omwentelingen per minuut, is deze pomp ontworpen om topprestaties te leveren. De aansluiting van 80 mm zorgt voor een naadloze integratie in je systeem. Met een veiligheidsventiel van 1 1/2" ben je verzekerd van optimale beveiliging. De compacte afmetingen van 200 x 770 x 550 mm maken deze pomp handig in gebruik. Kies voor de Hertell Vacuümpomp KD-8.00 en ervaar zelf de kwaliteit en betrouwbaarheid die deze pomp te bieden heeft.
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 8000 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| L (mm) | 200 |
| A (mm) | 770 |
| B (mm) | 550 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| K (mm) | 130 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| O (mm) | 34 |
| G (mm) | 340 |
| N (mm) | 35 |
| Uitvoering | KD-8.000 540 omw./min. Aansluiting: 80 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 270,09 €
HT:
1 891,74 €
1 929,58 €
HT:
1 607,98 €
HT:
