
calcActive())">
2 101,49 €
HT:
1 751,24 €
1 786,26 €
HT:
1 488,55 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032210
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp KD-8.000 1.000 omw/min. Aansluiting: 80 mm
De Hertell Vacuümpomp KD-8.000 is een krachtige machine die perfect is voor het verwerken van mest en biogas. Met een capaciteit van 8000 liter per minuut en een toerental van 1000 omwentelingen per minuut, is deze pomp ideaal voor efficiënte en snelle taken. De aansluiting van 80 mm zorgt voor een goede verbinding en de draairichting naar links maakt het gebruiksgemak compleet. Met afmetingen van 770 x 550 x 280 mm past deze pomp perfect in elke werkruimte. De Hertell Vacuümpomp KD-8.000 is de ideale keuze voor wie op zoek is naar betrouwbaarheid en prestaties in mestverwerking en biogastechniek.
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 8000 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| L (mm) | 200 |
| A (mm) | 770 |
| B (mm) | 550 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| K (mm) | 130 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| O (mm) | 34 |
| G (mm) | 340 |
| N (mm) | 35 |
| Uitvoering | KD-8.000 1.000 omw./min. Aansluiting: 80 mm |
| Menkenr. | 171401 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 101,49 €
HT:
1 751,24 €
1 786,26 €
HT:
1 488,55 €
HT:
