
calcActive())">
2 478,35 €
HT:
2 065,29 €
2 106,60 €
HT:
1 755,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032211
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp KD-10.000 540 omw/min 80mm aansluiting
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Hertell Vacuümpomp KD-10.000 is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 10.000 liter per minuut en een toerental van 540 omwentelingen per minuut, levert deze pomp topprestaties. De 80 mm aansluiting zorgt voor een efficiënte verbinding met jouw systeem. Met afmetingen van 830 x 610 x 280 mm (L x B x H) past deze pomp perfect in jouw installatie. De KD-10.000 is ontworpen voor linksom draaien en wordt aangedreven door 1 3/8" 6 splines. Met een veiligheidsventiel van 1 1/2" ben je verzekerd van een veilige werking. Kies voor betrouwbaarheid en prestaties met de Hertell Vacuümpomp KD-10.000!
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 10000 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| L (mm) | 200 |
| A (mm) | 830 |
| B (mm) | 610 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| K (mm) | 130 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| O (mm) | 34 |
| G (mm) | 340 |
| N (mm) | 35 |
| Uitvoering | KD-10.000 540 omw./min. Aansluiting: 80 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 478,35 €
HT:
2 065,29 €
2 106,60 €
HT:
1 755,50 €
HT:
