
calcActive())">
3 361,00 €
HT:
2 800,83 €
2 856,84 €
HT:
2 380,70 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032213
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp KD-12.000 540 omw/min 80mm aansluiting
De Hertell Vacuümpomp KD-12.000 is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 12.000 liter per minuut en een toerental van 540 omwentelingen per minuut, is deze pomp perfect voor zware taken. De 80mm aansluiting zorgt voor een naadloze integratie in je systeem. Met een robuuste constructie en een veiligheidsventiel van 1 1/2", is deze pomp betrouwbaar en duurzaam. De Hertell Vacuümpomp KD-12.000 is ontworpen voor topprestaties en zal je niet teleurstellen. Maak je mestverwerking efficiënter met deze krachtige vacuümpomp!
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 spline |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 12000 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| L (mm) | 200 |
| A (mm) | 895 |
| B (mm) | 675 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| K (mm) | 130 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| O (mm) | 34 |
| G (mm) | 340 |
| N (mm) | 35 |
| Uitvoering | KD-12.000 540 omw./min. Aansluiting: 80 mm |
| Menkenr. | 127982 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 361,00 €
HT:
2 800,83 €
2 856,84 €
HT:
2 380,70 €
HT:
