
calcActive())">
3 142,81 €
HT:
2 619,01 €
2 671,39 €
HT:
2 226,16 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032214
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp KD 12.000 l/min. 1000 omw/min. 80mm - Mestverwerking & biogastechniek
De Hertell Vacuümpomp KD 12.000 l/min. is dé krachtpatser voor mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 12.000 liter per minuut en een toerental van 1000 omwentelingen per minuut, is deze pomp perfect voor efficiënte verwerking. De aansluiting van 80 mm zorgt voor een optimale doorstroming. Met een veiligheidsventiel van 1 1/2" en een compact ontwerp van 895 x 675 x 200 mm, is deze pomp betrouwbaar en handig in gebruik. De Hertell Vacuümpomp KD is de ideale keuze voor elke professional in mestverwerking en biogastechniek.
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 12000 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| L (mm) | 200 |
| A (mm) | 895 |
| B (mm) | 675 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| K (mm) | 130 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| O (mm) | 34 |
| G (mm) | 340 |
| N (mm) | 35 |
| Uitvoering | KD-12.000 1.000 omw./min. Aansluiting: 80 mm |
| Menkenr. | 171402 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 142,81 €
HT:
2 619,01 €
2 671,39 €
HT:
2 226,16 €
HT:
