
calcActive())">
4 808,93 €
HT:
4 007,44 €
4 087,58 €
HT:
3 406,32 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032215
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp KD-14.000 14000 l/min 80 mm.
De Hertell Vacuümpomp KD-14.000 is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 14000 liter per minuut en een aansluiting van 80 mm, is deze vacuümpomp perfect voor grootschalige toepassingen. De KD-14.000 wordt aangedreven door een 1 3/8" 6 splines aandrijving en draait met een snelheid van 540 omwentelingen per minuut. Met een veiligheidsventiel van 1 1/2" en een robuuste constructie is deze pomp betrouwbaar en duurzaam. Met afmetingen van 895 x 675 x 95 mm (A x B x C) past deze pomp perfect in jouw mestverwerkingssysteem. Kies voor de Hertell Vacuümpomp KD-14.000 voor optimale prestaties en betrouwbaarheid in jouw agrarische activiteiten.
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 14000 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| A (mm) | 895 |
| B (mm) | 675 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 390 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| G (mm) | 340 |
| Uitvoering | KD-14.000 540 omw./min. Aansluiting: 80 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 808,93 €
HT:
4 007,44 €
4 087,58 €
HT:
3 406,32 €
HT:
