
calcActive())">
4 372,56 €
HT:
3 643,80 €
3 716,68 €
HT:
3 097,23 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032216
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp KD-14.000, 14000 l/min, 100 mm.
De Hertell Vacuümpomp KD-14.000 is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 14000 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, is deze vacuümpomp perfect voor grootschalige toepassingen. De KD-14.000 wordt aangedreven door een 1 3/8" 6 splines aandrijving en draait met een snelheid van 1000 omwentelingen per minuut. Met een veiligheidsventiel van 1 1/2" ben je verzekerd van optimale beveiliging. De compacte afmetingen van 895 mm (A) x 675 mm (B) x 95 mm (C) maken deze pomp eenvoudig te installeren. Betrouwbaar, krachtig en duurzaam - de Hertell Vacuümpomp KD-14.000 is de ideale keuze voor al je vacuümbehoeften.
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 14000 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| A (mm) | 895 |
| B (mm) | 675 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 390 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| G (mm) | 340 |
| Uitvoering | KD-14.000 1.000 omw./min. Aansluiting: 100 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 372,56 €
HT:
3 643,80 €
3 716,68 €
HT:
3 097,23 €
HT:
