
calcActive())">
2 081,65 €
HT:
1 734,71 €
1 769,40 €
HT:
1 474,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032220
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp KDP-6.500 1400 omw/min. Ø: 32 mm.
De Hertell Vacuümpomp KDP-6.500 is een krachtige en betrouwbare pomp voor mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 6500 l/min en een toerental van 1400 omw/min is deze pomp ideaal voor efficiënte verwerking. De directe aandrijving en cilindrische as met een diameter van 32 mm zorgen voor een stabiele werking. Dankzij de rechtsdraaiende draairichting en het veiligheidsventiel van 1 1/2" is deze pomp veilig en gebruiksvriendelijk. Met afmetingen van 589 x 200 x 280 mm (A x B x H) past deze pomp perfect in jouw mestverwerkingssysteem. Kies voor de Hertell Vacuümpomp KDP-6.500 voor optimale prestaties en duurzaamheid.
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KDP |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1400 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 6500 |
| A (mm) | 589 |
| B (mm) | 200 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| As-Ø (mm) | 32 |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| G (mm) | 340 |
| Uitvoering | KDP-6.500 1.400 omw./min. Directe aandrijving, met as Ø: 32 mm rechtsdraaiend |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 081,65 €
HT:
1 734,71 €
1 769,40 €
HT:
1 474,50 €
HT:
