
calcActive())">
2 557,69 €
HT:
2 131,41 €
2 174,03 €
HT:
1 811,69 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032222
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp KDP-10.000 1400 omw/min. Ø 32 mm.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Hertell Vacuümpomp KDP-10.000 is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 10.000 liter per minuut en een toerental van 1400 omwentelingen per minuut, is deze pomp een echte krachtpatser. De directe aandrijving en cilindrische as met een diameter van 32 mm zorgen voor een efficiënte werking. Dankzij de rechtsdraaiende draairichting en het veiligheidsventiel van 1 1/2 inch ben je verzekerd van een betrouwbare en veilige werking. Met afmetingen van 709 x 200 x 280 mm (A x B x H) past deze pomp perfect in jouw mestverwerkingssysteem. Upgrade vandaag nog naar de Hertell Vacuümpomp KDP-10.000 en ervaar het verschil in prestaties en betrouwbaarheid!
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KDP |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1400 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 10000 |
| A (mm) | 709 |
| B (mm) | 200 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| As-Ø (mm) | 32 |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| G (mm) | 340 |
| Uitvoering | KDP-10.000 1.400 omw./min. Directe aandrijving, met as Ø: 32 mm rechtsdraaiend |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 557,69 €
HT:
2 131,41 €
2 174,03 €
HT:
1 811,69 €
HT:
