
calcActive())">
1 377,89 €
HT:
1 148,24 €
1 171,20 €
HT:
976,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032231
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 1000 M SX D 27 STD 1260 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 1000 M SX D 27 STD is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 1260 liter per minuut zorgt deze pomp voor efficiënte verwerking van mest. De aandrijving met 1 3/8", 6 splines en een toerental van 540 omw/min zorgen voor optimale prestaties. De draairichting is naar links gericht en de aansluiting van 27 mm maakt het eenvoudig om de pomp aan te sluiten op jouw systeem. De MEC 1000 M SX D 27 STD is voorzien van een overdrukventiel van 1 1/4" en een onderdrukventiel van 1 1/2" voor veilig gebruik. Voor optimale werking dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te vullen. Kies voor betrouwbaarheid en efficiëntie met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 1000 M SX D 27 STD.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 1260 |
| Aansluiting (mm) | 27 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 1000 M SX D 27 STD |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 377,89 €
HT:
1 148,24 €
1 171,20 €
HT:
976,00 €
HT:
