
calcActive())">
1 441,42 €
HT:
1 201,18 €
1 225,20 €
HT:
1 021,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032232
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 1600 M SX D 45 STD - 1980 l/min
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 1600 M SX D 45 STD is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 1980 liter per minuut zorgt deze pomp voor efficiënte en betrouwbare prestaties. De aandrijving van 1 3/8" met 6 splines en een toerental van 540 omw/min maken deze pomp geschikt voor intensief gebruik. De draairichting is links en de aansluiting heeft een diameter van 45 mm. Voor optimale werking dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 te gebruiken en het tandwielhuis te vullen met olie 210CLP460 GEB20. Met het overdrukventiel van 1 1/4" en het onderdrukventiel van 1 1/2" ben je verzekerd van veiligheid en controle. Kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp en optimaliseer jouw mestverwerkingssysteem vandaag nog!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 1980 |
| Aansluiting (mm) | 45 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 1600 M SX D 45 STD |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 441,42 €
HT:
1 201,18 €
1 225,20 €
HT:
1 021,00 €
HT:
