
calcActive())">
1 499,29 €
HT:
1 249,41 €
1 274,40 €
HT:
1 062,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032234
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 M LF SX D45 STD - 2750 l/min
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 M LF SX D45 STD is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 2750 liter per minuut zorgt deze pomp voor efficiënte verwerking van mest. De aandrijving met 1 3/8" en 6 splines garandeert een betrouwbare werking, terwijl het automatische smeersysteem zorgt voor een langere levensduur. Dankzij de MEC 2000 M LF SX D45 STD uitvoering en de bijgeleverde overdruk- en onderdrukventielen is deze vacuümpomp compleet en direct klaar voor gebruik. Vertrouw op Battioni Pagani voor hoogwaardige kwaliteit en optimale prestaties in mestverwerking en biogastechniek.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 2750 |
| Aansluiting (mm) | 45 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 2000 M LF SX D45 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 499,29 €
HT:
1 249,41 €
1 274,40 €
HT:
1 062,00 €
HT:
