
calcActive())">
1 757,65 €
HT:
1 464,71 €
1 494,00 €
HT:
1 245,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032236
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 3000 M LF SX D60 STD
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 3000 M LF SX D60 STD is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 3600 liter per minuut en een aansluiting van 60 mm, levert deze pomp topprestaties voor jouw agrarische behoeften. De MEC 3000 M LF SX D60 STD is uitgerust met een automatisch smeersysteem en overdruk- en onderdrukventielen voor optimale werking. Vul het tandwielhuis met de juiste olie voor gebruik en deze vacuümpomp is klaar om te gaan. Betrouwbaar, efficiënt en duurzaam - de Battioni Pagani MEC 3000 M LF SX D60 STD is de ideale keuze voor jouw mestverwerkingssysteem.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 3600 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 3000 M LF SX D60 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 757,65 €
HT:
1 464,71 €
1 494,00 €
HT:
1 245,00 €
HT:
