
calcActive())">
1 927,06 €
HT:
1 605,88 €
1 638,00 €
HT:
1 365,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032237
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 M LF SX D60 STD - Capaciteit: 4350 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 M LF SX D60 STD is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 4350 liter per minuut zorgt deze vacuümpomp ervoor dat je elke klus aankunt. De aandrijving met 1 3/8" 6 splines en een toerental van 540 omw/min garanderen optimale prestaties.
De MEC 4000 M LF SX D60 STD is uitgevoerd met een 60 mm aansluiting en voorzien van gedwongen smering voor een lange levensduur. Het overdrukventiel van 1 1/4" en onderdrukventiel van 1 1/2" zorgen voor veiligheid en betrouwbaarheid tijdens het gebruik.
Voor optimale werking dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te vullen met olie 210CLP460 GEB20. Met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 M LF SX D60 STD ben je verzekerd van hoogwaardige kwaliteit en maximale prestaties.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 4350 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 4000 M LF SX D60 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 927,06 €
HT:
1 605,88 €
1 638,00 €
HT:
1 365,00 €
HT:
