
calcActive())">
2 152,94 €
HT:
1 794,12 €
1 830,00 €
HT:
1 525,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032238
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 - 4350 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 4350 liter per minuut zorgt deze pomp voor efficiënte verwerking van mest. De aandrijving met 1 3/8", 6 splines zorgt voor een soepele werking, terwijl het automatische smeersysteem ervoor zorgt dat de pomp altijd soepel blijft draaien. Dankzij het overdrukventiel van 1 1/4" en het onderdrukventiel van 1 1/2" ben je verzekerd van optimale prestaties en veiligheid. De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 is ontworpen voor duurzaamheid en betrouwbaarheid, waardoor je jarenlang kunt vertrouwen op deze topkwaliteit vacuümpomp. Maak jouw mestverwerkingssysteem compleet met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 4350 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 4000 M LA SX D60 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 152,94 €
HT:
1 794,12 €
1 830,00 €
HT:
1 525,00 €
HT:
