
calcActive())">
2 468,16 €
HT:
2 056,80 €
2 097,94 €
HT:
1 748,28 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032240
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6150 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6150 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 6150 liter per minuut en een aansluiting van 60 mm, levert deze pomp topprestaties voor jouw agrarische behoeften. De MEC 6150 wordt aangedreven door een 1 3/8", 6 splines aandrijving en draait met een snelheid van 540 omw/min in een linkse draairichting. Dankzij het automatische smeersysteem en de overdruk- en onderdrukventielen is deze vacuümpomp eenvoudig te onderhouden en veilig in gebruik. Voor optimale prestaties dien je de voorgeschreven compressorolie en tandwielhuisolie te gebruiken. Kies voor betrouwbaarheid en efficiëntie met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6150 l/min.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 6150 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 5000 M LA SX D60 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 468,16 €
HT:
2 056,80 €
2 097,94 €
HT:
1 748,28 €
HT:
