
calcActive())">
2 240,33 €
HT:
1 866,94 €
1 904,28 €
HT:
1 586,90 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032241
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 7000 liter per minuut, is deze vacuümpomp van de MEC-serie een betrouwbare keuze voor elke agrariër. De aandrijving met 1 3/8", 6 splines zorgt voor een soepele werking, terwijl de gedwongen smering van het smeersysteem de duurzaamheid van de pomp garandeert. Dankzij het overdrukventiel en onderdrukventiel van 1 1/2" ben je verzekerd van optimale prestaties en veiligheid. Vul de compressorolie en het tandwielhuis met de voorgeschreven olie voor gebruik. Kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min en haal het beste uit je mestverwerkingssysteem!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 7000 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 6500 M LF SX D60 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 240,33 €
HT:
1 866,94 €
1 904,28 €
HT:
1 586,90 €
HT:
