
calcActive())">
2 280,96 €
HT:
1 900,80 €
1 938,82 €
HT:
1 615,68 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032242
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 7000 liter per minuut, is deze pomp ideaal voor efficiënte mengmestverwerking. De aandrijving met 1 3/8", 6 splines zorgt voor een soepele werking, terwijl het automatische smeersysteem ervoor zorgt dat de pomp altijd optimaal presteert. Met een aansluiting van 60 mm en een overdruk- en onderdrukventiel van 1 1/2", voldoet deze vacuümpomp aan al jouw eisen. Voor optimale prestaties dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te vullen met olie 210CLP460 GEB20. Kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min en haal het beste uit jouw mestverwerkingssysteem!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 7000 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 6500 M LA SX D60 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 280,96 €
HT:
1 900,80 €
1 938,82 €
HT:
1 615,68 €
HT:
