
calcActive())">
3 352,94 €
HT:
2 794,12 €
2 850,00 €
HT:
2 375,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032252
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC II 11000 M LF SX D100 (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die jouw mestverwerking naar een hoger niveau tilt? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC II 11000 M LF SX D100 (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 11137 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, is deze pomp ontworpen voor topprestaties. De MEC II 11000 M LF SX D100 LONG LIFE is uitgerust met een gedwongen smeringssysteem en overdrukventiel van 2" voor optimale werking. Vul het tandwielhuis met de juiste olie voor gebruik. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem vandaag nog met deze betrouwbare vacuümpomp!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11137 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC II 11000 M LF SX D100 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
| Menkenr. | 68689 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 352,94 €
HT:
2 794,12 €
2 850,00 €
HT:
2 375,00 €
HT:
