
calcActive())">
4 228,24 €
HT:
3 523,53 €
3 594,00 €
HT:
2 995,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032255
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die lang meegaat en efficiënt koelt? De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 11137 liter per minuut en een aansluiting van 80 mm, levert deze pomp indrukwekkende prestaties. De automatische smering zorgt voor een probleemloze werking, terwijl het overdrukventiel van 2" en onderdrukventiel van 1 1/2" de veiligheid waarborgen. Vul voor gebruik de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20. Kies voor duurzaamheid en efficiëntie met de Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11137 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | BALLAST 11000 M LA SX D80 LONG LIFE met luchtinjectiekoeling |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 228,24 €
HT:
3 523,53 €
3 594,00 €
HT:
2 995,00 €
HT:
