
calcActive())">
1 507,76 €
HT:
1 256,47 €
1 281,60 €
HT:
1 068,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032265
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2750 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2750 l/min is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 2750 liter per minuut zorgt deze vacuümpomp voor een snelle en betrouwbare werking. De MEC serie staat bekend om zijn duurzaamheid en betrouwbaarheid, en de MEC 2750 is daarop geen uitzondering.
De aandrijving van deze vacuümpomp wordt verzorgd door een cilindrische as met een diameter van 30 mm, die zorgt voor een soepele en efficiënte werking. Met een draairichting naar rechts en een aansluiting van 45 mm is deze vacuümpomp eenvoudig te integreren in je bestaande systeem.
Voor optimale prestaties dien je bij ingebruikname de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te vullen met olie 210CLP460 GEB20. Met een gedwongen smeringssysteem en overdruk- en onderdrukventielen van respectievelijk 1 1/4" en 1 1/2", ben je verzekerd van een veilige werking.
Kortom, de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2750 l/min is de ideale keuze voor wie op zoek is naar een krachtige en betrouwbare vacuümpomp voor mestverwerking en biogastechniek. Bestel hem vandaag nog en ervaar zelf de voordelen van deze topkwaliteit vacuümpomp!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 30 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 2750 |
| Aansluiting (mm) | 45 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 30 |
| Uitvoering | MEC 2000 P LF DX D45 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 507,76 €
HT:
1 256,47 €
1 281,60 €
HT:
1 068,00 €
HT:
