
calcActive())">
1 509,18 €
HT:
1 257,65 €
1 282,80 €
HT:
1 069,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032266
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 P LA DX D45 STD 2750 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 P LA DX D45 STD is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 2750 l/min en een aansluiting van 45 mm, is deze pomp perfect voor grootschalige toepassingen. De MEC 2000 P LA DX D45 STD is uitgevoerd met een cilindrische as Ø van 30 mm en draait rechtsom voor optimale prestaties. Dankzij het automatische smeersysteem en de overdruk- en onderdrukventielen is deze vacuümpomp betrouwbaar en onderhoudsvriendelijk. Vul de compressorolie en het tandwielhuis met de voorgeschreven olie voor een optimale werking. Kortom, met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 P LA DX D45 STD ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid in jouw mestverwerkingsproces.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 30 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 2750 |
| Aansluiting (mm) | 45 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 30 |
| Uitvoering | MEC 2000 P LA DX D45 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 509,18 €
HT:
1 257,65 €
1 282,80 €
HT:
1 069,00 €
HT:
