
calcActive())">
1 537,42 €
HT:
1 281,18 €
1 306,80 €
HT:
1 089,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032267
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2750 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2750 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 2750 liter per minuut en een aansluiting van 45 mm, levert deze pomp topprestaties. De MEC 2000 D LF SX D45 STD uitvoering zorgt voor efficiënte werking, terwijl het gedwongen smeersysteem en overdruk- en onderdrukventielen zorgen voor optimale prestaties en veiligheid. Vul de compressorolie en het tandwielhuis met de juiste olie voor gebruik. Klaar om jouw mestverwerking naar een hoger niveau te tillen? Kies dan voor de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2750 l/min.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 2750 |
| Aansluiting (mm) | 45 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 2000 D LF SX D45 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 537,42 €
HT:
1 281,18 €
1 306,80 €
HT:
1 089,00 €
HT:
