
calcActive())">
2 415,53 €
HT:
2 012,94 €
2 053,20 €
HT:
1 711,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032279
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6150 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor mestverwerking en biogastechniek? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6150 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 6150 liter per minuut en aandrijving van 1 3/8", 6 splines, levert deze pomp topprestaties. De MEC serie staat bekend om zijn betrouwbaarheid en efficiëntie. Met een toerental van 1000 omw/min en automatische smeringssysteem is deze vacuümpomp gemakkelijk in gebruik. Het overdrukventiel en onderdrukventiel van 1 1/2" zorgen voor optimale prestaties. Vul de compressorolie en tandwielhuis met de voorgeschreven olie voor gebruik. Kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6150 l/min en ervaar hoogwaardige kwaliteit en prestaties in mestverwerking en biogastechniek.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 6150 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 5000 D LA SX D60 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 415,53 €
HT:
2 012,94 €
2 053,20 €
HT:
1 711,00 €
HT:
