
calcActive())">
2 288,47 €
HT:
1 907,06 €
1 945,20 €
HT:
1 621,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032280
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min. is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 7000 liter per minuut en een aansluiting van 60 mm, levert deze pomp topprestaties. De MEC 7000 is uitgerust met een cilindrische as van Ø 32 mm en draait rechtsom. Het gedwongen smeringssysteem zorgt voor een soepele werking en de overdruk- en onderdrukventielen garanderen een veilige werkomgeving. Voor optimale prestaties dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te vullen. Kies voor betrouwbaarheid en efficiëntie met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 7000 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 32 |
| Uitvoering | MEC 6500 P LF DX D60 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 288,47 €
HT:
1 907,06 €
1 945,20 €
HT:
1 621,00 €
HT:
