
calcActive())">
2 635,76 €
HT:
2 196,47 €
2 240,40 €
HT:
1 867,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032282
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 7000 liter per minuut en een aansluiting van 60 mm, levert deze pomp topprestaties. De MEC-serie staat bekend om zijn betrouwbaarheid en efficiëntie. De aandrijving van 1 3/8", 6 splines zorgt voor een soepele werking, terwijl het automatische smeersysteem het onderhoud tot een minimum beperkt. Met een draairichting naar links en een toerental van 1000 omw/min is deze vacuümpomp een waardevolle toevoeging aan jouw mestverwerkingssysteem. Voor optimale prestaties dien je de voorgeschreven compressorolie en tandwielhuisolie te gebruiken. Kies voor kwaliteit en efficiency met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 7000 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 6500 D LA SX D60 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 635,76 €
HT:
2 196,47 €
2 240,40 €
HT:
1 867,00 €
HT:
