
calcActive())">
2 473,92 €
HT:
2 061,60 €
2 102,83 €
HT:
1 752,36 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032286
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 8000 D LF SX D80 STD - Capaciteit: 8100 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 8000 D LF SX D80 STD is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 8100 liter per minuut zorgt deze vacuümpomp voor optimale prestaties. De aandrijving met 1 3/8" 6 splines en een toerental van 1000 omw/min garanderen een krachtige werking.
De MEC 8000 D LF SX D80 STD is uitgerust met een gedwongen smeringssysteem en overdruk- en onderdrukventielen van 1 1/2". Dankzij de speciale uitvoering en aansluiting van 80 mm is deze vacuümpomp geschikt voor diverse toepassingen in de mestverwerking. Voor optimale prestaties dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te vullen.
Kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 8000 D LF SX D80 STD en ervaar de betrouwbaarheid en efficiëntie die je nodig hebt voor jouw mengmestverwerking. Bestel nu en optimaliseer jouw vacuümpompsysteem voor maximale productiviteit!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 8100 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 8000 D LF SX D80 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 473,92 €
HT:
2 061,60 €
2 102,83 €
HT:
1 752,36 €
HT:
