
calcActive())">
3 436,24 €
HT:
2 863,53 €
2 920,80 €
HT:
2 434,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032300
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige en duurzame vacuümpomp voor mestverwerking en biogastechniek? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 13845 l/min en een aansluiting van 100 mm, levert deze pomp topprestaties. De MEC II 13500 P LA DX D100 LONG LIFE uitvoering zorgt voor een efficiënte werking en dankzij het automatische smeersysteem en overdrukventiel ben je verzekerd van een probleemloze werking. Vul de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis voor optimale prestaties. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE)!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 13845 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 32 |
| Uitvoering | MEC II 13500 P LA DX D100 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 436,24 €
HT:
2 863,53 €
2 920,80 €
HT:
2 434,00 €
HT:
