
calcActive())">
4 891,76 €
HT:
4 076,47 €
4 158,00 €
HT:
3 465,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032303
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung)
De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung) is de ideale keuze voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 13845 l/min en een aansluiting van 100 mm, levert deze vacuümpomp topprestaties. De cilindrische as met een diameter van 32 mm zorgt voor een betrouwbare aandrijving in de rechter draairichting. Dankzij de automatische smering en luchtinjectiekoeling is deze pomp duurzaam en onderhoudsvriendelijk. Voor optimale prestaties dient de pomp gevuld te worden met specifieke compressorolie en tandwielhuisolie. Met een overdrukventiel van 2" en een onderdrukventiel van 1 1/2" is deze vacuümpomp van Battioni Pagani een betrouwbare keuze voor elke agrarische professional.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 13845 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 32 |
| Uitvoering | BALLAST 13500 P LA DX D100 LONG LIFE met luchtinjectiekoeling |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 891,76 €
HT:
4 076,47 €
4 158,00 €
HT:
3 465,00 €
HT:
