
calcActive())">
5 394,05 €
HT:
4 495,04 €
4 584,94 €
HT:
3 820,78 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032305
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die lang meegaat? De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 15210 l/min en aansluiting van 100 mm, is deze pomp ideaal voor mestverwerking en biogastechniek. De cilindrische as met een diameter van 32 mm zorgt voor een efficiënte aandrijving in rechtsdraaiende richting. Voorzien van automatische smering en overdruk- en onderdrukventielen voor optimale prestaties. Vul voor gebruik het tandwielhuis met de voorgeschreven olie voor een lange levensduur. Kies voor betrouwbaarheid en kracht met de Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE).
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 15210 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Draad | Overdrukventiel 1 1/2" Onderdrukventiel 2 1/2" |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 32 |
| Uitvoering | Voor V-snaaraandrijving, rechtsdraaiend BALLAST 16000 P LA DX UL D100 |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 2 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5 394,05 €
HT:
4 495,04 €
4 584,94 €
HT:
3 820,78 €
HT:
