
calcActive())">
4 660,16 €
HT:
3 883,47 €
3 961,14 €
HT:
3 300,95 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032306
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die lang meegaat? De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 15210 l/min en een aansluiting van 100 mm is deze pomp perfect voor mestverwerking en biogastechniek. De cilindrische as met een diameter van 32 mm zorgt voor een efficiënte aandrijving, terwijl het automatische smeersysteem ervoor zorgt dat de pomp soepel blijft werken. De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast is ontworpen voor V-snaaraandrijving en draait linksom. Vul voor gebruik de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20. Met overdruk- en onderdrukventielen van respectievelijk 1 1/2" en 2 1/2" ben je verzekerd van optimale prestaties. Kies voor kwaliteit en duurzaamheid met deze vacuümpomp van Battioni Pagani!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 15210 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Draad | Overdrukventiel 1 1/2" Onderdrukventiel 2 1/2" |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 32 |
| Uitvoering | Voor V-snaaraandrijving, linksdraaiend BALLAST 16000 P LA SX UL D100 |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 2 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 660,16 €
HT:
3 883,47 €
3 961,14 €
HT:
3 300,95 €
HT:
