
calcActive())">
6 594,05 €
HT:
5 495,04 €
5 604,94 €
HT:
4 670,78 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032334
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE 40.87)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die lang meegaat? Dan is de Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE 40.87) precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 15210 l/min en een aansluiting van 100 mm is deze pomp ideaal voor mestverwerking en biogastechniek. De hydrauliekmotor zorgt voor een efficiënte aandrijving in de rechter draairichting. Dankzij het automatische smeersysteem en de overdruk- en onderdrukventielen van respectievelijk 1 1/2" en 2 1/2" is deze vacuümpomp eenvoudig in onderhoud. Vul voor gebruik de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20. Kies voor betrouwbaarheid en prestaties met de Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE 40.87)!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | Hydrauliekmotor |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 15210 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Draad | Overdrukventiel 1 1/2" Onderdrukventiel 2 1/2" |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Met hydraulische motor rechtsdraaiend BALLAST 16000 H LA DX UL D100 40,87 |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 2 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
6 594,05 €
HT:
5 495,04 €
5 604,94 €
HT:
4 670,78 €
HT:
