
calcActive())">
4 163,81 €
HT:
3 469,84 €
3 539,23 €
HT:
2 949,36 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032336
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp STAR 60 MV LF SX D80 STD - Capaciteit: 10680 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp STAR 60 MV LF SX D80 STD is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 10680 liter per minuut, is deze pomp ontworpen om topprestaties te leveren. De STAR 60 MV LF SX D80 STD is voorzien van een gedwongen smeringssysteem en overdruk- en onderdrukventielen voor optimale werking. Met aandrijving van 1 3/8" 6 splines en een toerental van 540 omw/min, is deze vacuümpomp betrouwbaar en efficiënt. Vul de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20 voor gebruik. Kies voor kwaliteit en prestaties met de Battioni Pagani Vacuümpomp STAR 60 MV LF SX D80 STD!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 10680 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | STAR 60 MV LF SX D80 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
| Menkenr. | 59728 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 163,81 €
HT:
3 469,84 €
3 539,23 €
HT:
2 949,36 €
HT:
